Pytania - DJ na WESELE Wałbrzych Wrocław Świdnica Legnica Jelenia Góra Kłodzko Dzierżoniów IMPREZY DOLNY ŚLĄSK Wodzirej

Przejdź do treści

Pytania

Pytania do DJ Wodzireja

Faktycznie podczas spotkań pojawia się wiele pytań pod moim adresem. Najlepiej sami wiecie co was nurtuje. Podam dla przykładu kilka.
  1. Ile trwa blok muzyczny ? Nie ma ścisłych ram czasowych. Grywam bloki od 20 minut do 3 godzin non stop. Wszystko zależy od kondycji i układu programu zabawy.
  2. Czy w przerwach jest muzyka ? Tak, obowiązkowo !
  3. Czy prowadzę zabawy dla gości i oczepiny ? Tak, obowiązkowo !
  4. Ile trwają przerwy ? Staram się nie przekraczać 10 minut, ale to zależy też od rodzaju posiłków jak i sprawności w ich podawaniu. Na Wasze życzenie mogę zostawić więcej czasu na rozmowy przy stole.
  5. Ile jest zabaw dla gości ? Wyznaję tu zasadę umiaru. Rodzaj imprezy też warunkuje ich ilość. Wesele, pomijając oczepiny to 2-3 na więcej nie ma czasu. Impreza integracyjna nawet  od 0 do 5 choć nie koniecznie aż tyle, trzeba zostawić czas na szaleństwa na parkiecie.
  6. Czy zabieram na imprezę sceniczne oświetlenie ? Tak, obowiązkowo !
  7. Czy prowadząc imprezę piję alkohol ? Nie, pod żadną postacią ! (prywatnie,  tak)
  8. Czy prowadzę tylko zza konsolety (sceny) ? Nie. Zawsze wychodzę do gości, czy to bawiących się na parkiecie , czy siedzących przy stołach.
  9. Czy pobieram dodatkową opłatę za życzenia muzyczne gości ? Nie. Nigdy, ale wybrany utwór musi pasować do aktualnego bloku jak i należeć do gatunku dopuszczonego przez zamawiającego.
Wróć do spisu treści