Wesela - DJ na WESELE Wałbrzych Wrocław Świdnica Legnica Jelenia Góra Kłodzko Dzierżoniów IMPREZY DOLNY ŚLĄSK Wodzirej

Przejdź do treści

Wesela

Co może zaoferować DJ Wodzirej na wesele

Jest wiele elementów które wprowadzą gości w dobry wręcz weselny nastrój. Wykorzystuję nowoczesne zaplecze sprzętowe jak i nieograniczony repertuar. W moim przypadku dochodzi do tego doświadczenie i obserwacje poczynione na tysiącach wesel, które prowadziłem. Praca dająca satysfakcję, a wręcz wieloletnie hobby, to pasja tworzenia nastroju zabawy muzyką i co najważniejsze mikrofonem, oraz umiejętnym organizowaniem dodatkowych atrakcji zgodnie z życzeniem Pary Młodej.

DJ Jarecki i Wesele

W trakcie imprezy tak naprawdę Państwo Młodzi mogą zupełnie się skupić na dobrej zabawie, bo wszelkie ważne momenty które omówimy i ustalimy, są na mojej głowie. To ja pilnuję aby wszystko odbyło się w wyznaczonych ramach czasowych i informuję Nowożeńców na bieżąco co za chwilę będzie realizowane.

DJ Wodzirej na Wesele

Dzisiejsze wesele niewiele ma wspólnego z tradycyjnymi często żenującymi zabawami. Tych unikam jak ognia . Tak naprawdę nikogo nie bawią, a o ich poziomie nie wspomnę. Ale są też te których kultywowanie zalecam jako wręcz obowiązkowe. Uważam że bardzo dobrze, bo stanowią część naszej kultury, jednocześnie wcale im nie ujmując, można je modyfikować tak, aby bardziej przystawały do naszych wymagań i gustu. Mam wiele rozwiązań z klasą na obowiązkowe jak i typowo rozrywkowe części wesela czy poprawin. Tutaj nie zdradzam jakie, gdyż są to wypracowane i sprawdzone rozwiązania przez lata pracy jako DJ i Wodzirej. Proponuję je po podpisaniu umowy. Oczepiny, konkursy, zabawy, karaoke wszystko przeprowadzę jak chcecie, a jednocześnie w taki sposób że sami będziecie zaskoczeni efektami.
Pierwszy Taniec na wesele
Dodatkowo proponuję gratisowy BONUS DJ-a czyli możliwość wykonania dla Pary Młodej unikalnego zmiksowanego Pierwszego Tańca. Możliwości są nieograniczone i zaskoczenie gości również. W wypadku wyboru długiej piosenki mogę ją skrócić do optymalnej długości jak i zmienić tempo, tak że nikt się nie zorientuje.
2012-09-01 19:29
Witamy.
DJ-u Jarku jeszcze raz dziękuję za świetny mix weselny, goście byli zachwyceni, totalne zaskoczenie, a efekt psującego się sprzętu na przejściu wywołał u niejednej osoby wrażenie autentyczności tego zjawiska.Opinie były jednoznaczne, że czegoś takiego w życiu nie widzieli i nie słyszeli.
Pozdrawiamy Basia i Radek.
Wróć do spisu treści