Pytania - DJ WESELE Wałbrzych Wrocław Świdnica Legnica Jelenia Góra Kłodzko Dzierżoniów IMPREZY Dolny Śląsk Wodzirej

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Pytania

Pytania do DJ Wodzireja

Faktycznie podczas spotkań pojawia się wiele pytań pod moim adresem. Najlepiej sami wiecie co was nurtuje. Podam dla przykładu kilka.
  1. Ile trwa blok muzyczny ? Nie ma ścisłych ram czasowych. Grywam bloki od 20 minut do 3 godzin non stop. Wszystko zależy od kondycji i układu programu zabawy.
  2. Czy w przerwach jest muzyka ? Tak, obowiązkowo !
  3. Czy prowadzę zabawy dla gości i oczepiny ? Tak, obowiązkowo !
  4. Ile trwają przerwy ? Staram się nie przekraczać 10 minut, ale to zależy też od rodzaju posiłków jak i sprawności w ich podawaniu. Na Wasze życzenie mogę zostawić więcej czasu na rozmowy przy stole.
  5. Ile jest zabaw dla gości ? Wyznaję tu zasadę umiaru. Rodzaj imprezy też warunkuje ich ilość. Wesele, pomijając oczepiny to 2-3 na więcej nie ma czasu. Impreza integracyjna nawet  od 0 do 5 choć nie koniecznie aż tyle, trzeba zostawić czas na szaleństwa na parkiecie.
  6. Czy zabieram na imprezę sceniczne oświetlenie ? Tak, obowiązkowo !
  7. Czy prowadząc imprezę piję alkohol ? Nie, pod żadną postacią ! (prywatnie,  tak)
  8. Czy prowadzę tylko zza konsolety (sceny) ? Nie. Zawsze wychodzę do gości, czy to bawiących się na parkiecie , czy siedzących przy stołach.
  9. Czy pobieram dodatkową opłatę za życzenia muzyczne gości ? Nie. Nigdy, ale wybrany utwór musi pasować do aktualnego bloku jak i należeć do gatunku dopuszczonego przez zamawiającego.
 
Copyright 2009-2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego