Muzyka - DJ na WESELE Wałbrzych Wrocław Świdnica Legnica Jelenia Góra Kłodzko Dzierżoniów IMPREZY DOLNY ŚLĄSK Wodzirej

Przejdź do treści

Muzyka

Jaka muzyka do Ciebie pasuje

To wcale nie łatwe pytanie. Zadaję je sobie podczas każdej imprezy mając na względzie to jak się bawicie. Dla DJ-a wyniki tych obserwacji przekładają się na konkretne tytuły łaczone i układane tak, by porwały Was do tańca. Prowadzenie muzycznej strony imprezy to ciągły test na bawiących się. W zasadzie można zagrać wszystko, lecz to tylko teoria. Gdyby istniał złoty zestaw utworów spełniający wymagania szalonej zabawy musiałbym niestety zajmować się czymś innym. Mało kto zwraca uwagę na prosty fakt, który uświadomiłem sobie podczas wieloletniej pracy w radiu. Są przeboje radiowe (uwielbiane przez Was) które zagrane na imprezie opróżniają parkiet w zastraszającym tempie. Są też te najważniejsze, taneczne i to one porywają do tańca i zabawy. Bardzo często planując zabawę macie życzenia muzyczne, niestety z rodzaju przebojów radiowych, mimo że działają w czasie słuchania energetyzująco, to już na parkiecie robią klapę. Spokojnie, tysiące imprez które zagrałem wyczuliły mnie na unikanie takich błędów. Tu jednak wrócę do zdania, że zagrać można wszystko. Tak właśnie jest, bo są osoby których gust muzyczny jest inny niż zawartość list przebojów. Grałem imprezy gdzie królowały inne gatunki niż powszechnie uważane za taneczne i zabawa była super. Wszystko zależy od Was i waszych upodobań. Moim zadaniem jest dopasowanie się do aktualnego nastroju jak i kondycji uczestników.

Baza utworów muzycznych DJ-a Jareckiego

Zbierałem ją dziesiątki lat. Znajdują się w niej wszelkie rodzaje twórczości muzycznej od muzyki poważnej po współczesne i najnowsze hity. Szacuję na dzień dzisiejszy swoją płytotekę na 35-37 tysięcy pozycji. Stąd uznałem że wymienianie wszstkich gatunków muzycznych z nazwy mija się z celem, bo je mam. Dla zamawiąjących imprezę najważniejsze jest to że zagram to co sobie życzycie, a to czego nie lubicie nie pojawi się nawet we fragmencie. Słucham też po dzień dzisiejszy wszystkiego co ma rytm i wpływa na nastrój. Cały czas aktualizując swoje zbiory.

Co lubię grać na imprezach

To najprostsze pytanie, gdyż odpowiedzią jest pełny parkiet. Tylko wtedy jestem zadowolony. A gram zawsze jak to się potocznie mówi, pod ludzi którzy mają się bawić. Mają być łagodne brzmienia to tak zagram, a jak ma być nieco mocniej, też znajdę odpowiedni zestaw. Polskie, zagraniczne, rock, dance, disco polo... nowe, starsze, co tylko chcecie.

Wróć do spisu treści