Ponad 30 lat jestem DJ -em i Wodzirejem. Staram się dynamicznie prowadzić każde wesele czy inną imprezę. Budowanie odpowiedniej atmosfery zabawy musi być powiązane z nawiązaniem kontaktu z zaproszonymi. Nie wolno angażować do zabawy na siłę, trzeba sprawić by zaproszeni sami czuli taką potrzebę. Mogę zaryzykować stwierdzenie że samą muzyką oraz nagłośniemiem i oświetleniem nie uda się zrobić UDANEJ IMPREZY. Sukces imprezy to sprawny i elastyczny PROWADZĄCY z dobrymi opiniami. Jeżeli do tego wspomaga go nowoczesny dobry sprzęt, potężna baza utworów zawierająca różne gatunki muzyki wielu pokoleń oraz najważniejsze DOŚWIADCZENIE DJ -a WODZIREJA, to zabawa na pewno będzie udana.

Zapraszam do zamawiania wesel, poprawin i innych imprez integracyjnych.

DJ Jarecki Wesela Poprawiny Wałbrzych Wrocław Jelenia Góra

PROWADZĘ JAKO DJ WODZIREJ I PREZENTER ZABAWY INTEGRACYJNE OCZEPINY NA WESELU KARAOKE KONKURSY I INNE NIEBANALNE ATRAKCJE Z KLASĄ.

Dojadę na terenie całej Polski i dysponuję własnym nagłośnieniem i oświetleniem estradowym :
(Skanery, głowy, lasery, mikrofony bezprzewodowe, 7 wzmacniaczy, 3 crossovery, procesor dźwięku, 4 mixery, kontrolery, rzutnik, ekrany, 14 kolumn, 2 rampy, stojaki i inne) . W sumie 3 komplety. Dużej mocy i wysokiej jakości !

MOJA PRACA DJ  WODZIREJA TO HOBBY I PASJA.

W TRAKCIE IMPREZ NIE PIJĘ ALKOHOLU

DJ Jarecki Oprawa Muzyczna Zespół Weselny Wrocław Wałbrzych Świdnica Dolnośląskie

33-letnie doświadczenie w graniu i prowadzeniu wesel oraz innych imprez (w tym wieloletni etat dziennikarza i DJ-a w RADIO i TV) pomaga mi zapewnić Wam zabawę i rozrywkę na wysokim poziomie. Dostosowaną do gustu i wieku gości oraz wymagań zamawiającego. Imprezy prowadzę dokładnie według wcześniejszych ustaleń. Wybieramy wspólnie wszystkie elementy programu imprezy, jak i możecie liczyć na moje porady i podpowiedzi. Państwo decydują jaki rodzaj muzyki gram, a jaki nie. Sami wybieracie dodatkowe atrakcje np. karaoke i inne rodzaje niespodzianek, wraz z integrującymi zabawami i konkursami (preferuję te z klasą i niebanalne, jak chcecie "wałeczki" to odradzam, mam lepsze rozwiązania)Umawiamy się na spotkanie (trwa nawet do 3 godz) które pomaga mi bardziej dostosować i lepiej przygotować do Waszej imprezy czy WeselaNa takim spotkaniu ustalamy większość szczegółów scenariusza imprezy i podpisujemy też stosowną umowę. Cennik i koszty na podstronie.

DJ Wodzirej Wrocław Wesela Integracja DJ Jarecki Wałbrzych

Jestem Animatorem i dynamicznym Wodzirejem Konferansjerem Prezenterem  jednocześnie DJ -em nie tylko na Wesele czy Poprawiny. W płytotece posiadam praktycznie wszystkie gatunki muzyczne i większość wykonawców  . Skompletowałem przez lata pracy ponad 30 tysięcy utworów muzycznych wielu Zespołów i wykonawców.

Zawsze też mogę Wam doradzić jak atrakcyjnie i z klasą przeprowadzić poszczególne elementy np. wesela, poprawin, a pomysłów wynikających z doświadczenia oraz sprawdzonych rozwiązań mi nie brakuje :) 

Wybierając Zespół, Orkiestrę czy DJ, Wodzireja na Wesele, Poprawiny, Bal lub Imprezę Integracyjną warto pamiętać że :

Każda impreza jest inna i wymaga innego układu, dlatego podchodzę do każdej indywidualnie. Bez szczypty humoru, niespodzianek, skeczy czy zabaw - po prostu się nie uda. Dlatego do głosu tu dochodzą moje talenty Konferansjera Wodzireja i Animatora Waszego nastroju. A co za tym idzie mikrofon staje sie podstawowym narzędziem budowania atmosfery i integrowania wszystkich gości. DJ na szczęście nie śpiewa ! Pozostawiam to waszym ulubieńcom czyli oryginalnym zespołom i wykonawcom znanych przebojów. Dostosowuję się do Waszych oczekiwań i życzeń, omawiam zawsze pełny scenariusz, ewentualnie doradzam i podpowiadam jak jeszcze ciekawiej przeprowadzić poszczególne elementy WESELA czy innej imprezy. Jak nie ma prądu to też mam coś w zapasie ... niezawodny megafon. Pozdrawiam i zapraszam do lektury innych części strony - DJ Wodzirej Jarecki ;)

DJ Wodzirej Jarecki - profile na Portalach

Weselna zabawa z balonem DJ Jarecki Wrocław Wałbrzych Świdnica

DJ Jarecki FB

 kliknij i przejdź na profil

Wodzirej Jarecki FB

 kliknij i przejdź na profil   

 

DJ Jarecki Google+

 kliknij i przejdź na stronę

DJ Wodzirej Jarecki - inne strony

DJ

 kliknij

Wodzirej

 kliknij   

DJ

 kliknij